Оренда віртуального сервера VPS «1С:Підприємство»

Використання популярного ПЗ для податкового, бухгалтерського, управлінського та інших різновидів обліку вимагає певних можливостей від вашого підприємства. Не завжди є сенс і можливість організовувати окреме серверне сховище в офісі. У такому разі ми рекомендуємо використовувати хмарні сервери, які мають багаторівневий захист всіх ваших даних і виключають їхню втрату або їхнє потрапляння у чужі руки. Оренда сервера «1С:Підприємство» є популярним і найоптимальнішим рішенням для компаній будь-якого розміру - від малого бізнесу до великих корпорацій.

Оренда виділеного віртуального сервера (virtual private server) - це послуга, купуючи яку Ви отримуєте повністю готовий до роботи сервер для віддаленого використання, який супроводжується нашими фахівцями.

Для оцінювання можливостей нашого серверного обладнання під час роботи з «1С:Підприємство» ми надаємо хмарний хостинг за вигідною ціною. Після цього Ви зможете вибрати для себе зручний тариф і конфігурацію сервера.

VPS-сервер «1С:Підприємство» від Klif Hosting - це послуга, завдяки якій ви отримуєте повністю налаштоване рішення для віддаленого користування програмою. Оренда сервера під «1С: Підприємство» дає змогу встановити будь-яку конфігурацію для будь-якого галузевого рішення.

Головні переваги, які надає Klif Hosting у разі оренди сервера «1С:Підприємство»:
 • Швидкість роботи. Завдяки тому, що наші сервери мають високі технічні дані, усуваються паузи і некоректна робота програм.
 • Оренда віртуального сервера «1С:Підприємство» дає вам можливість отримати доступ до роботи з будь-якої точки світу і будь-якого пристрою цілодобово.
 • Висока захищеність і конфіденційність. Ніхто не дізнається дані вашої компанії і не отримає до них доступ. Оренда «1С:Підприємство» у хмарі означає багаторівневу аутентифікацію і постійну архівацію даних.
 • Зберігання та стабільне щоденне резервування даних за системою 7-7 (7т + 7д) усуває навіть мінімальну можливість втрати інформації.

Компанія Klif Hosting вже багато років надає оренду сервера під «1С:Підприємство». Ми надаємо надійний хостинг і можемо гарантувати вам налагоджений і безперебійний робочий процес.

VPS-сервери для «1С:Підприємство», тарифи і вартість

Тариф

Процесор, CPU

SSD, Gb

ОЗП, Gb

Рекомендована кількість користувачів

Ціна, грн/міс.

Unum*

1 ядро (Intel Xeon E5)

25

1

1

650*

Duo

2 ядра (Intel Xeon E5)

50

2

2

1300

Tribus

3 ядра (Intel Xeon E5)

75

3

5

2050

Quattuor

4 ядра (Intel Xeon E5)

100

4

10

2650

Sextus

6 ядер (Intel Xeon E5)

150

6

15

3975

Octavum

8 ядер (Intel Xeon E5)

200

8

20

5300

* Мінімальний термін замовлення - 1 рік

Чому ми?

 • Безпека. Всі наші сервери захищені фаєволом і антивірусом.
 • Безплатне обслуговування.
 • Питання роботи сервера вирішуються дуже оперативно.
 • Регулярне резервне копіювання всіх даних.
 • Захист даних від вірусів.
 • Обмеження за каналом - 100 Мбіт.
 • Можливість під'єднання торгового обладнання.
 • Сучасне серверне обладнання.
 • Можливість під'єднання програм сервісу здавання електронної звітності.
Орендуючи сервер для використання «1С:Підприємство» з віддаленим доступом, Вам не доведеться вкладати гроші у дороге серверне обладнання і не потрібно наймати фахівця для його адміністрування. Орендуючи у нас хостинг для «1С:Підприємство», Ви зможете встановлювати будь-яке програмне забезпечення, необхідне для щоденної роботи працівників та обліку, а також налаштовувати всі системні параметри під потреби свого бізнесу.

Оренда сервера «1С:Підприємство» - це найправильніший вибір для того, хто ставить на перше місце розвиток бізнесу і не збирається витрачати зайвий час і кошти на те, щоб додатково купувати сервер, обладнувати серверне приміщення, спеціально навчати працівників, купувати ліцензії на програмне забезпечення та на інші супутні витрати.

Після вибору бажаної конфігурації серверного обладнання наші працівники встановлять всі програми і налаштують сервер. Вам залишиться лише подбати про стабільне з'єднання для роботи через інтернет, завдяки якому Ви будете під'єднюватися до захищеного каналу за допомогою логіну і пароля, так званий - віддалений доступ. Вам не знадобиться самостійне встановлення будь-якого додаткового обладнання або програмного забезпечення.

Що таке «1С:Підприємство» віддалено або на віддаленому сервері?

Припустимо, що Ваш основний офіс розташований у місті Києві. Також Ваша компанія маєде кілька філій або офісів, які розташовані в інших містах (Харків, Варшава, Мінськ). Всі працівники компанії мають одночасно мати доступ до однієї конфігурації і документів «1С:Підприємство». Ми розміщуємо «1С:Підприємство» у нас на сервері, а Ваші працівник працюють віддалено, через інтернет.

 • Доступ до «1С:Підприємство» 24/7 з будь-якої точки світу.
 • Вам не потрібно купувати серверне обладнання.
 • Вам не потрібно обладнувати серверне приміщення.
 • Вам не потрібно наймати персонал для обслуговування сервера.
 • Ми регулярно робимо резервне копіювання даних.

Основні переваги:

 1. Вам не потрібно робити додаткові витрати на те, щоб купити сервер «1С:Підприємство» для своєї компанії і супутнє ліцензійне програмне забезпечення, наймати і платити зарплату системному адміністратору.
 2. Вам не потрібно хвилюватися про збереження Ваших даних у базі і постійно робити резервне копіювання, що особливо важливо для таких конфігурацій, як Бухгалтерія і Управління торговим підприємством. У нашому дата-центрі Ваше «1С:Підприємство» перебуває під надійним захистом, попри будь-які обставини (вихід з ладу офісного обладнання, крадіжка персонального ноутбука, купівня нових комп'ютерів для бухгалтерії). Ви повністю контролюєте свої дані та у будь-який момент можете їх отримати.
 3. Всі дані, які передаються через інтернет, надійно шифруються, і, окрім Ваших працівників, ніхто не має доступу до бази. Вкрасти ж базу «1С:Підприємство» на віртуальному сервері практично неможливо.
 4. Вам не доведеться піклуватися про доступність бази даних, працюючи в «1С: Підприємство» через інтернет. Їдучи у відпустку або виходячи на лікарняний, Ваш бухгалтер зможе перебувати на зв'язку і, у разі виникнення проблем, під'єднатися до «1С:Підприємство» віддалено. Також до бази зможе під'єднатися будь-яка кількість користувачів, яким будуть надані такі права. Все, що їм потрібно - це мати під рукою комп'ютер з доступом в інтернет. Водночас доступ до бази буде цілодобовим, і жодна різниця у часових поясах не буде йому перешкодою.
 5. Вам загалом буде зручно і просто налаштувати роботу віддалених працівників. У будь-який момент вони матимуть не тільки доступ до «1С:Підприємство», а й до будь-яких інших документів, які розміщені на сервері. Водночас друкування документів Ви можете налаштувати на принтер, розташований в офісі.
 6. Ви можете надати своїм робітникам можливість швидкої роботи з будь-якою програмою обліку. В «1С:Підприємство» зможе спільно працювати велика кількість користувачів, нічого не буде гальмувати і виходити з ладу у найбільш невідповідний момент. У разі розширення Вашої фірми і збільшення кількості працівників, вам не доведеться турбуватися про продуктивність обладнання.
 7. Ви будете працювати у звичних для Вас і Ваших працівників програмах, що позбавить від потреби у перенавчанні.
 8. Ви зможете під'єднати до віддаленого сервера з конфігурацією «1С: Підприємство» будь-яке периферійне обладнання (принтери, сканери).
 9. Ви зможете віддалено використовувати «1С:Підприємство», маючи будь-яку десктопну або мобільну операційну систему (32-bit або 64-bit) - чи то Windows, чи то Linux, iOs, MacOs або Android.

Подати заявку або поставити питання можна в онлайн-чаті у нижньому куті екрана.